Pažinti iš kojinių

Atsikeli žmogus rytą, pajauti šaltas šaltas grindis ir kažkaip mašinaliai imi mautis kojines. Nesudėtingas procesas… vyrams. Mat merginos gerokai dažniau itin vargsta kol išsirenka kaip čia nuo tų šaltų grindų apsisaugoti ir dar kaip viską suderinti, kad kojinės ne tik apgaubtų pėdas, bet dar ir taptu gražia aprangos detale. Galų gale kartais kojinės šį tą pasako apie patį žmogų (ir aš kalbu ne apie tai, kaip dažnai jis jas keičia ar susisiuva ). Tam tikra kojinių rūšis gali nurodyti ką ketini veikti, kur buvai, ką mėgsti ar net išduoti slaptus kėslus. Taip taip, kojinės neperdėtai svarbi garderobo dalis ir įdomu panagrinėti kokie gi būna kojinių tipai, kurie reprezentuoja pačius jų nešiotojus.

Juodos trumpos kojinės. Juodos pusilgės kojinės.
Žmogus mūvintis paprastas juodas trumpas kojines tikriausiai visu pirma yra vyras. Jei ne, tada pernelyg nesukantis galvos dėl kojinių, nes juodosios – kasdieninis pasirinkimas. Jos nei susiteps greitai, nei atkreips dėmesį, nei bus palaikytos netinkamos.  Štai kas liečia pusilges juodas kojines, tai tokios būna dažniau dėvimos ne tokiomis kasdieninėmis progomis. Tai gali būti jauna mokyklinukė suderinus kojinaites su kluostuotu sijonėliu, tai gali būti ir vaikinas susiruošęs žaisti futbolą. Šiaip ar taip, aišku, kad juodosios (kol jos nėra moteriškos plonos prisegamos kojinės) ganėtiškai praktiškos.

Labai trumpos spalvotos kojinės.
Pastarasias dažniausiai renkasi susiruošę sportuoti žmonės. Puikiai tinka lengvam pabėgiojimui, mat kai karšta, norisi pridengti kuo mažiau kūno. Be to, su šlepetėm juk nepabėgiosi, o kas gi patogiau tiktų norint apsiauti mėgstamiausius kedukus?. Štai spalvos sukūria dar ir geresnę nuotaiką, kažkokį labai labai nežymų optimizmą ir motyvaciją pajudėti.

Vilnonės kojinės.
Kažkodėl esu įsitikinus, kad vilnonės kojinės yra kone šiek tiek romantiškos. Žinoma, paprastai tariant, jos tiesiog labai šiltos ir tinka šaltai žiemai. Bet štai mintyse sukasi idiliškas vaizdas su kalnų trobelėm, raštuotais megztiniais, puodeliu arbatos ir, suprantama, vilnonėm kojinėm. Iš jų sklinda ne tik tiesioginė šiluma, bet ir jaukumo jausmas. Be to, vilnonės pasirenkamos peršalus, tad jos dar ir gydo. O svarbiausia čia – autentiškumas, nes labai retai šio tipo kojinės būna ne rankų darbo gaminys.

Ilgos – virš kelių kojinės.
Normaliems vyrams jų neįpirši. Bet ir mergina ne kiekviena lengvai jas apsimauna. Man čia jau patartina šiokia tokia drąsa nevengiant parodyti savo kojas. O ir šiaip bet kur su nėriniuotom prisegamom kojinytėm neišgastroliuosi. Sena pensininkė gink dieve tokių neapsimautų, bet gerai tai, kad laikai keičiasi ir nebeatrodo nepadoru merginai išeiti su šortukais ir tokiom štai ilgom kojinėm. Be to, kartais ilgos kojinės praktiškiau nei pėdkelnės, ypač kai karšta. Bene aišku, kad mergina su prisegamomis kojinėmis eitų į naktinį klubą, vakarėlį, galbūt net puotą, tačiau jokiais būdais (kalbu apie įprastą merginą) neišeitų vidury dienos su trumpu sijonėliu, juodomis tinklinėmis kojinėmis kurių nėrinukai puikiai matytųsi plika akimi. Tik svarbu neperžengti ribų derinant kitus drabužius ir, svarbu, progas.

Raštuotos, iliustruotos įvairios kojinės.
Šios atrodo gana elegantiškai, bet neišsišokančiai. Subtiliai ir gali atskleisti šiek tiek asmenybės bruožų. Piktas žmogus tikrai nesirinks kojinių su mielais meškiukais. O štai be galo spalvinga asmenybė nenešiotų tuo metu be galo madingo rašto kojinių, nes norėtų išsiskirti iš minios. Svarbu suprasti, kad kas per daug, tas nesveika, tad su raštais vertėtų nepersistengti.

Na štai, labai šaunu yra turėti savitą kojinių pasirinkimo stilių. Nes kartais net menkiausia aprangos detalė gali išduoti, kas esi, o norėtųsi, kad išduotų nemeluodama juk, tiesa?

————————————
Ne visai apie kojines, nors viskas pasaulyje yra šiek tiek apie kojines – kaip gyvenimas kojinėse – arba šilta, arba šalta, glaudu ar kiaura.

Reklama

6 thoughts on “Pažinti iš kojinių

    1. Oj. tikrai.Bet tos trumpos panašiai kaip juodos. Jo, priskirčiau prie juodų, tik ne tokios praktiškos. Dažnai dėvimos prie kostiumo (kažkodėl), norint pabrėžti oldschool stiliuką. Dar dėvi mergaitės tokias su karbatkytėm – vaikiška ir trapu. gražu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s